ПідтриматиРусский

Ольга Харлан підняла прапор з підписом Залужного на турнірі у Стамбулі

Найкращі фехтувальниці турніру серії "сателіт" у турецькому Стамбулі - Ольга Харлан та Аліна Комащук розділили п'єдестал та підняли прапор з написом Залужного після нагородження

Дар'я Якимець

Редактор стрічки новин

Ольга Харлан

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях здобула одразу дві нагороди на турнірі серії "сателіт" у турецькому Стамбулі. Найкращі фехтувальниці турніру - Ольга Харлан та Аліна Комащук підняли прапор з написом Залужного після нагородження.

Про це спортсменка повідомила 22 жовтня, опублікувавши допис в Instagram.

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях здобула одразу дві нагороди на турнірі серії "сателіт" у турецькому Стамбулі, де серед 71 учасниці з 19-ти країн найкращими стали українки Аліна Комащук і Ольга Харлан. Саме вони розіграли "золото" цього турніру.

При цьому Харлан розпочала виступ із усіх перемог у груповому раунді – шість із шести, коли Комащук зазнала однієї поразки. Відтак Ольга отримала другий номер посіву, коли Аліна – восьмий. Таким чином українські шаблістки опинились у різних сегментах турнірної сітки й могли б зустрітись лише у фіналі.

"Фінальний бій у Стамбулі цього разу завершився на користь шестиразової чемпіонки світу Харлан з рахунком 15:8. До слова, і для Аліни, і для Ольги цей турнір став першим міжнародним стартом у сезоні. Наступна ж зупинка для українських шаблісток – перший етап Кубка світу в Алжирі, який пройде 9-11-го листопада", - повідомляють у Федерації фехтування України.

Після оголошення результатів, Харлан та Комащук розділили п’єдестал, на якому підняли прапор України з "автографом" головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

"Розділили пʼєдестал з @alina_komashchuk на турнірі Сателіт у Стамбулі. Разом співали гімн, разом плакали! Це був непоганий день, далі будуть ще кращі", - написала Харлан.

Як повідомлялось раніше, олімпійська чемпіонка-2008 Ольга Харлан подарувала шаблю Головнокомандувачу Збройними Силами України Валерію Залужному.