Молодіжна збірна України з футболу обіграла Францію та вперше в історії гратиме на Олімпіаді-2024

Це перший в історії України вихід футбольної команди на Олімпіаду

Уляна Гаврилюк

Журналіст, редактор

Молодіжна збірна України (U-21) здобула перемогу над командою Франції

Молодіжна збірна України з футболу вийшла в півфінал чемпіонату Європи та вперше стала учасницею Олімпіади-2024.

Команда Руслана, крім того, що зіграє у півфіналі Євро-2023, також здобула путівку на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі. Про це йдеться на сайті УАФ.

Молодіжна збірна України (U-21) перемогла команду Франції в рамках 1/4 фіналу фінального турніру Євро-2023. Поєдинок в румунському місті Клуж-Напока на "Клуж Арені" завершився з рахунком 1:3.

У цій зустрічі українці пропустили першими. На 19-й хвилині нападник "Ліона" Раян Шеркі з меж штрафного майданчика розстріляв ворота Анатолія Трубіна після передачі з правого флангу, яку віддав його одноклубник Бредлі Баркола.

"Синьо-жовті" відігралися на 32-й хвилині. Пенальті для збірної України заробив Михайло Мудрик.

Після перерви французи більше атакували, але українці не лише зуміли не пропустити, а й забили третій м'яч.

Таким чином вони виграли, і команда України вийшла до півфіналу турніру. Наступним суперником "жовто-синіх" стане Іспанія.

До слова, на цьому турнірі команди вже зустрічалися між собою в груповому етапі. Тоді гра закінчилася з рахунком 2:2.

Примітно, для збірної України це другий в історії вихід у плей-оф молодіжного Євро. У 2006 році українці дійшли до фіналу змагань, але програли Нідерландам.

У іншому півфінальному матчі зіграють Ізраїль та Англія.

Матчі 1/2 пройдуть 5 липня, о 19:00 Ізраїль - Англія, та о 22:00 Іспанія - Україна.

Нагадаємо, 1 липня українська фронтвумен гурту ONUKA сповістила своїм підписникам радісну новину: вона народила другу дитину від саундпродюсера Євгена Філатова, відомого як The Maneken.