ПідтриматиРусский

Вірусне відео: українці з командою у Таїланді вразили всіх своєю стійкістю

Українська команда з веслування на човнах  з незламним духом, вразила своїм потягом до перемоги

Галина Хомуляк

Редактор стрічки новин

Українці впоралися з важкими умовами під час змагань

Українська команда зі спортивного веслування на човнах "Дракон" точно запам'яталась своїм виступом під час чемпіонату світу в Таїланді, в місті Паттаї, що проходило 10 серпня.

Не зважаючи на те, що човен залило водою від хвилі човна супротивників, учасники не зупинилися, високо підняли весла та подолали всю дистанцію до фінішу. Відео цього незвичайного виступу стало популярним у соціальних мережах після публікації на сторінці у Facebook.

"Це відео – символ нашої здатності перемагати попри всі труднощі", – коментує у Twitter Марія Кравченко.

В інтерв'ю капітан команди Дмитро Назарук, розповів про те як проходили самі змагання.

Він пояснив, що команда взяла участь у категорії 20 осіб чоловічого класу на дистанціях 200 метрів, 500 метрів, 1000 метрів та 2000 метрів. Вони також взяли участь у категоріях 20 осіб міксів (10 чоловіків і 10 жінок в одній човні) на тих же дистанціях. Дмитро, як капітан команди, брав участь на всіх дистанціях.

Змагання тривали сім днів, і для того, щоб пройти до фіналу, потрібно було показати успішні результати на кожній дистанції. Наприклад, на 1000 метрів можна було змагатися з трьома – у першому заїзді, напівфіналі та фіналі, де лише шість із двох команд отримали можливість взяти участь. Українська команда зуміла вийти до фіналу в шести дисциплінах, де посіла п'яте та шосте місце.

На дистанції 2000 метрів українці почали тонути від хвилі інших човнів, але спортсмени продовжували веслувати та дійшли до фінішу. В результаті вони посіли шосте місце серед дев'яти.

Загалом українські веслярі на човнах "Дракон" на цих змаганнях здобули шість медалей та вразили всіх своєю силою духу.